14YILDIR DESKGATE SİZİNLE

Güvenli uzak bağlantı için ihtiyacınız olan her şey 
  

Uzaktan Destek

   

Uzak Bağlantı

  Bağlantıya ihtiyacınız olduğu anda nerede olursanız olun uzak bilgisayara erişim sağlayın ve çalışmalarınıza ara vermek zorunda kalmayın. İnternet bağlantınızın olması yeterlidir.     DeskGate uzak bağlantı yazılımını kullanarak istediğiniz bilgisayara kolay, hızlı ve kesintisiz bağlantilar sağlayın.
         
  Bilgisayarlara güvenli bir şekilde bağlanın. Ürün kurulumunuzu ve desteğini müşterilerinizin yanına gitmeden uzaktan yapın.     Bağlantı esnasında verileriniz yüksek güvenlikli askeri standartlarda kriptolu olarak aktarılır.
         
  Farklı ofislerde veya ortamlarda bulunan kişilere eğitim verin veya sunum yapın.     Bağlantılarınızı ağ güvenliği (Firewall) kısıtlaması veya VPN gerektirmeden yapın. DeskGate NAT arkasında çalışabilme özelliği ile gelir.
         
  Güvenlik duvarına(Firewall) takılmadan yapılacak bağlantılarla sorunsuz ve kesintisiz çözümler üretir.     Nerede olduğunuzun bir önemi yok. Istediğiniz yerden herhangi bir ayar gerektirmeksizin uzak bağlantı sağlayın.
         
  Uzaktan destek vermek için herhangi bir yazilim kurulumuna ihtiyaç duyulmaz ücretsiz olarak indirip çalıştırmaniz yeterlidir.     Uzaktan yönetim ile zamandan tasarruf edin ve işlerinizi hızlandırın.
         
        Uzak bağlantılar için kurulum işlemi gerektirmez. DeskGate’i İndirin ve süre kısıtlaması olmadan ücretsiz kullanın.
         
 

IT Yönetimi

   

Destek/Yardım Masası

         
  Müşterilerinize veya çalışanlarınıza daha verimli hizmet sağlamak için yönetim ağı oluşturun.     IT yönetiminde hızlı çözümler için helpdesk sistemi çok önemli bir rol oynar.
         
  Kullanıcılarınızı, oluşturduğunuz ağda özel gruplar halinde yönetin ve istediğinizde bağlantı kurun.     DeskGate ağınızdaki kullanıcılardan destek taleplerini alır ve istediğiniz anda bağlantı kurmanızı sağlar.
         
  Yönetim konsoluna her yerden erişim fırsatı ile evden veya ofis dışından çalışma fırsatı sunar.     Helpdesk bölümünü gruplara ayırın. Gruplara farklı yöneticiler de atayabilirsiniz.
         
  Ağınız üzerinde sınırsız denetim ve iletişime sahip olun. Toplu uyarı ve mesajlarınızı tüm kullanıcılarınıza iletin.     Oluşturulan destek taleplerini detaylı raporlayın.
      Kullanıcıların destek sonrası memnuniyetini raporlayın.
         
        Taleplere verilen yanıtlarla iş sürekliliği ve yönetim performansını arttırın.