14YILDIR DESKGATE SİZİNLE

Güvenli uzak bağlantı için ihtiyacınız olan her şey 
 UZAK BAĞLANTI

 

YÖNETİM

 

Uzak Masaüstü

   

Kendi Bağlantılarınızı Oluşturun

         
  Herhangi bir uzak bilgisayar ile yapacağınız bağlantılarınızı süre kısıtlaması olmadan ve yüksek güvenlikli olarak DeskGate ile yapabilirsiniz. Bağlandığınız bilgisayara kendi bilgisayarınızda olduğu gibi gerçek zamanlı müdahale imkanı sağlar.     Yönetici tarafindan oluşturulacak özel setup ile baglantı yapmak istenilen kullanıcılar yönetici paneline eklenir ve tüm kullanıcı listesi bu panelde görüntülenir bu sayede istenildigi anda listedeki kullanıcılar ile anlik baglantı sağlanır
         

Hızlı Başlangıç

 

Gruplar

         
  Uzak baglantıyı kayıt, kurulum veya bir yönetime ihtiyaç duymadan kolayca ücretsiz indirip kullanabilirsiniz.     Bağlantı yaptığınız kullanıcıları görebileceğiniz gruplar oluşturup kullanıcıları bu gruplara taşıyabilirsiniz. Birden fazla grup oluşturmak yönetim sistemini kolaylaştırmanızı sağlar.
         

Kolay Kullanım

 

Active Directory

         
  Küçük dosya boyutu sayesinde istediginiz her an indirebilir ve internete erişebildiğiniz her yerden bağlantıyı kurabilirsiniz.     MSI paketi ile ağınızdaki kullanıcılara doğrudan kurulum yapabilirsiniz.
         

Uyumluluk

 

Web Yönetim Paneli

         
  Bilgisayarlar arasında bağlantı yapabilmek için güncel işletim sistemine sahip olmanız gerekmez eski işletim sistemlerinde de hızlı ve sorunsuz şekilde çalışır.     Kişilerin ve grupların yönetildiği ,tüm ayarlamaların yapıldığı ve lisans kapsamında diğer özelliklerin görüntülenebildiği web platformudur. Özel kullanıcı ağınız için setup’ı bu alanda oluşturabilirsiniz.
         

Yüksek Bağlantı Hızı

 

Destek / Yardım Masası

         
  Hızlı akıcı ve gerçek zamanlı bağlantılar sağlanır. Bu sayede bağlantı sırasında tepkilerinize anında karşılık alabilirsiniz.     Teknik problemler yaşandığında kullanıcıların IT yöneticisine uzaktan destek talebi oluşturmasını sağlar. Bu sayede yaşanan sorunlara daha hızlı çözümler üretilir.
         
  DeskGate çalışırken yoğun veri kullanan uygulamalardan etkilenmez.    
         

Dosya Transferi

 

Veri Merkezi

         
  Firma içi ya da uzak ofislere güvenli dosya göndermek çok kolay. Hızlı ve güvenli bir şekilde dosya gönderin ya da alın.     DeskGate ISO 27001 sertifikasına sahiptir ve çoklu sunucu desteği ile bilgilerinizin güvenliği için önlemler alır.
         

Bilgisayarı Uyandırma - Yeniden Başlatma

 

Şifreleme Teknolojisi

         
  Yönetim panelinizdeki özel bağlanti listenizde bulunan bilgisayarları uzaktan açma, yeniden başlatma veya kapama özelliği ile tam kontrollü erişime sahip olun.     TLS 1.2 ve SSL ile AES 256-bit şifreleme ile bağlantılarınızdaki güvenliği en üst seviyeye çıkarır.
         
 

 

 

Doğrulama

         
 

 

    Tüm bağlantılar RSA kamu / özel asimetrik şifreleme ile askeri standartlarda doğrulanmıştır.
         

LİSANS SEÇENEKLERİ

     
 

Ücretsiz Deneme Sürümü

 
     
  Herhangi bir kayıt veya kişisel bilgi talep etmeden özelliklerini test edebileceğiniz deneme sürümünü ücretsiz olarak sunuyoruz. Şahsi kullanımlar ve kayıt gerektirmeyen işlemleriniz için bu sürümü kesintisiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz  
     
 

Kurumsal Lisans

 
     
  Şirketiniz ile yönetim sistemine kayıt olarak bağlantı yapacağınız bilgisayarların listesini oluşturabileceğiniz ve ticket sistemi ile yönetebileceğiniz lisanstır.  
     
 

Profesyonel Lisans

 
     
  Uzak bağlantı ve ticket sisteminin yanında gelişmiş envanter raporu ve yedekleme özelliklerini de kullanabileceğiniz lisanstır.